Bēru vainagi

Bēru vainagi, rituālie vainagi un ziedi

Ziedi ir dzīvības un nāves simbols, tieši tāpēc uz kapiem pieņemts nest rituālos vainagus. Apbedīšanas birojs "Obelisk" piedāvā lielu bēru vainagu izvēli. Pie mums var izvēlēties ziedus bērēm vai aizgājušā piemiņai atceres datumos.


Kāpēs bērēs vajadzīgs vainags

Bēru vainagi ir klusējošs veids, kā izrādīt savas jūtas, pieminēt aizgājēju un izteikt līdzjūtību viņa vistuvākajiem cilvēkiem. Tas simbolizē arī dvēseles pāriešanu debesīs un atspoguļo aizgājēja dvēseles saikni ar dzīvajiem.

Ja jūs dodaties uz bērēm, tad jānopērk sēru vainags. To var papildināt ar piemiņas uzraksta lenti.


Bēru vainagu cenas

Pie mums var izvēlēties nelielus un ne pārāk dārgus vainagus par 25 eiro vai lielākas kompozīcijas, kas uzsvērs īpašas attiecības ar aizgājēju. Mēs palīdzēsim piemeklēt sēru vainagu no dzīvajiem ziediem, kas simbolizēs mīlestību pret mirušo un iemiesos mūžīgu piemiņu, ko sirdīs glabā tuvinieki un draugi.


Bēru vainagi, bēru štrausi, bēru pušķi. Kur nopirkt ziedus bērēm?

Ziedus bērēm var pasūtīt zvanot pa telefonu +371 20 70 70 20. Jūs varat arī atbraukt pie mums uz biroju un izrunāt ziedu kompozīcijas detaļas.

Sazinieties, lai saņemtu steidzamu palīdzību

Ja Jums ir jautājumi par apbedīšanas biroja darbu, apbedīšanas pakalpojumiem vai apbedīšanas piederumiem, sazinieties ar mums, mēs operatīvi sniegsim Jums konsultāciju!

Apkalpošanas teritorija Rīgā un Jūrmalā: Babīte, Piņķi, Spilve, Dreiliņi, Rumbula, Upeslejas, Berģi, Bukulti, Garkalne, Langstiņi, Priedkalne, Suži, Upesciems, Carnikava, Mežciems, Baldone, Avoti, Baloži, Ķekava, Daugmale, Jaunolaine, Jaunmārupe, Mārupe, Saurieši, Pļavnieki, Imanta, Purvciems, Ķengarags, Katlakalns, Atgāzene, Āgenskalns, Beberbeķi, Bieriņi, Bišumuiža, Bolderāja, Brasa, Brekši, Buļļi, Centrs, Čiekurkalns, Daugavgrīva, Dārzciems, Dārziņi, Dzirciems, Grīziņkalns, Iļģuciems, Jaunciems, Jugla, Kleisti, Kundziņsala, Ķīpsala, Mangaļsala, Maskavas forštate, Mežaparks, Mīlgrāvis, Mūkupurvs, Pētersala-Andrejsala, Pleskodāle, Rītabuļļi, Salas, Sarkandaugava, Skanste, Šampēteris, Šķirotava, Teika, Torņakalns, Trīsciems, Vecāķi, Vecdaugava, Vecmilgrāvis, Vecpilsēta, Voleri, Zasulauks, Ziepniekkalns, Zolitūde, Plakanciems, Rāmava, Valdlauči, Sēja, Ropaži, Sala, Mucenieki, Lucavsala, Zaķusala, Spikeri.