Krusti, plāksnītes

Kapakmeņi, krusti un plāksnes kapiem

Tradicionāli apbedījuma vietā uzstāda krustu vai pieminekli. Tas ir simbols dvēseles pāriešanai uz debesīm un piemiņa par mirušo cilvēku. Apbedīšanas birojs "Obelisk" piedāvā lielu monumentu un krustu izvēli.


Kāpēc kapsētā uz kapiem liek krustu

Krusts ir ticības simbols. Saskaņā ar tradīcijām tieši tas pavada dvēseli uz viņsauli un aizsargā to aizkapa pasaulē. Tūlīt pēc bērēm ir pieņemts uzstādīt koka krustu ar kapa plāksni, uz kura ir norādīts mirušā vārds un viņa dzimšanas un miršanas datums. Kapa plāksnis palīdz identificēt apbedījuma vietu, tāpēc ir obligāts elements.

Pie mums var pasūtīt krustus un kapu plāksnes par pieejamu cenu.


Kapu pieminekļi

Koka krusti nav ilglaicīgi. Tos ar laiku aizstāj monumenti no izturīga materiāla. Visilgstošākie ir granīta pieminekļi. Šim akmenim nav vajadzīga speciāla aprūpe, tas ir noturīgs pret mitrumu un temperatūras svārstībām. Tāds kapakmens saglabāsies vairākus gadsimtus. Mēs piedāvājam lielu dažādu formu un izmēru granīta pieminekļu izvēli.

Sazinieties, lai saņemtu steidzamu palīdzību

Ja Jums ir jautājumi par apbedīšanas biroja darbu, apbedīšanas pakalpojumiem vai apbedīšanas piederumiem, sazinieties ar mums, mēs operatīvi sniegsim Jums konsultāciju!