Bēru mielasts

Bēru mielasta organizēšana

Tradīcijas paredz, ka pēc bērēm mirušo radinieki un draugi sanāk uz bēru mielastu. Viņi dalās savās skumjās, piemin mirušo. Apbedīšanas nams “Obelisk” uzņemsies bēru mielasta organizēšanu jums ērtā vietā.

Izsakiet savas vēlmes par cilvēku skaitu un bēru mielasta norises vietu. Mēs noorganizēsim bēru mielastu, parūpēsimies par ēdienkarti un atbilstošu vietas noformējumu, kā arī nodrošināsim transportu no kapsētas līdz bēru mielasta vietai.

Zāle un galds tiek atbilstoši noformēti – ieturētā krāsu diapazonā. Mirušā piemiņai viena vieta pie galda tiek atstāta tukša. Blakus šai vietai sēž tuvākie radinieki.
Mēs uzņemsimies visas rūpes, kas saistītas ar bēru mielasta organizēšanu, un jūs varēsiet mierīgi savu tuvinieku lokā pieminēt mirušo, atcerēties viņa labos darbus, labākos dzīves mirkļus. Šī tradīcija parādījās pirms daudziem gadiem un tiek uzturēta arī mūsdienās. Bēru mielasts – tā ir cieņas izrādīšana mirušajam un iespēja radiniekiem dalīties savās bēdās tuvinieku lokā.

Sazinieties, lai saņemtu steidzamu palīdzību

Ja Jums ir jautājumi par apbedīšanas biroja darbu, apbedīšanas pakalpojumiem vai apbedīšanas piederumiem, sazinieties ar mums, mēs operatīvi sniegsim Jums konsultāciju!

Apkalpošanas teritorija Rīgā un Jūrmalā: Babīte, Piņķi, Spilve, Dreiliņi, Rumbula, Upeslejas, Berģi, Bukulti, Garkalne, Langstiņi, Priedkalne, Suži, Upesciems, Carnikava, Mežciems, Baldone, Avoti, Baloži, Ķekava, Daugmale, Jaunolaine, Jaunmārupe, Mārupe, Saurieši, Pļavnieki, Imanta, Purvciems, Ķengarags, Katlakalns, Atgāzene, Āgenskalns, Beberbeķi, Bieriņi, Bišumuiža, Bolderāja, Brasa, Brekši, Buļļi, Centrs, Čiekurkalns, Daugavgrīva, Dārzciems, Dārziņi, Dzirciems, Grīziņkalns, Iļģuciems, Jaunciems, Jugla, Kleisti, Kundziņsala, Ķīpsala, Mangaļsala, Maskavas forštate, Mežaparks, Mīlgrāvis, Mūkupurvs, Pētersala-Andrejsala, Pleskodāle, Rītabuļļi, Salas, Sarkandaugava, Skanste, Šampēteris, Šķirotava, Teika, Torņakalns, Trīsciems, Vecāķi, Vecdaugava, Vecmilgrāvis, Vecpilsēta, Voleri, Zasulauks, Ziepniekkalns, Zolitūde, Plakanciems, Rāmava, Valdlauči, Sēja, Ropaži, Sala, Mucenieki, Lucavsala, Zaķusala, Spikeri.