Transporta pakalpojumi

Mirušo transportēšana

Mēs nodrošināsim profesionālus pakalpojumus lai transportēt mirušo uz vēlamo apbedīšanas vietu. Pirms un pēc transportēšanas ir iespējams izmantot mūsu morga pakalpojumus, kur kvalificēti darbinieki sagatavos ķermeni bērēm.


Lai uzzināt vairāk par mirušo tranēšanu, zvaniet mums 24/7: +371 20 70 70 20


Mirušo transportēšanas pakalpojumi ar katafalku

Mums ir liela pieredze mirušo transportēšanā gan Latvijā, gan ārzemēs, tāpēc mēs varēsim izdarīt visu ātri, ar sertificēto transportu (katafalku) un ar visu nepieciešamo dokumentu sagatavošanu. Nav svarīgi kur Jūs vēlāties apglabāt radinieku, mēs piegādāsim ķermeni uz izvēlēto kapsētu, organizēsim arī mirušā transportēšana pa kapu teritoriju.

Mirušo transportēšanai ir nepieciešams speciāls transports - katafalks. Mēs piedāvājam profesionālus transportēšanas pakalpojumus ar katafalku un pie mums var izīrēt arī cinka zārku. Tas dod iespēju organizēt transportēšanu bez problēmām un visu procesu kontrolēs mūsu apbedīšanas biroja darbinieks.

Ja Jums ir nepieciešams transportēt mirušo uz citu valsti, mēs organizēsim arī starptautisko pārvadājumu un piegādāsim ķermeni, ievērojot visas formalitātes.


Katafalka pakalpojumi. Mirušo transportēšana 24/7
Katafalka pakalpojumi. Mirušo transportēšana 24/7

Sazinieties, lai saņemtu steidzamu palīdzību

Ja Jums ir jautājumi par apbedīšanas biroja darbu, apbedīšanas pakalpojumiem vai apbedīšanas piederumiem, sazinieties ar mums, mēs operatīvi sniegsim Jums konsultāciju!

Apkalpošanas teritorija Rīgā un Jūrmalā: Babīte, Piņķi, Spilve, Dreiliņi, Rumbula, Upeslejas, Berģi, Bukulti, Garkalne, Langstiņi, Priedkalne, Suži, Upesciems, Carnikava, Mežciems, Baldone, Avoti, Baloži, Ķekava, Daugmale, Jaunolaine, Jaunmārupe, Mārupe, Saurieši, Pļavnieki, Imanta, Purvciems, Ķengarags, Katlakalns, Atgāzene, Āgenskalns, Beberbeķi, Bieriņi, Bišumuiža, Bolderāja, Brasa, Brekši, Buļļi, Centrs, Čiekurkalns, Daugavgrīva, Dārzciems, Dārziņi, Dzirciems, Grīziņkalns, Iļģuciems, Jaunciems, Jugla, Kleisti, Kundziņsala, Ķīpsala, Mangaļsala, Maskavas forštate, Mežaparks, Mīlgrāvis, Mūkupurvs, Pētersala-Andrejsala, Pleskodāle, Rītabuļļi, Salas, Sarkandaugava, Skanste, Šampēteris, Šķirotava, Teika, Torņakalns, Trīsciems, Vecāķi, Vecdaugava, Vecmilgrāvis, Vecpilsēta, Voleri, Zasulauks, Ziepniekkalns, Zolitūde, Plakanciems, Rāmava, Valdlauči, Sēja, Ropaži, Sala, Mucenieki, Lucavsala, Zaķusala, Spikeri.