Miruša cilvēka ķermeņa pārvadāšana (starptautiskie pārvadājumi)

Mirušā repatriācijas pakalpojumi vai starptautiskā pārvadāšana

Ja cilvēks ir miris tālu no savas dzimtenes, mēs palīdzēsim nogādāt ķermeni dzimtenē. Tas ļaus apglabāt mirušo tur, kur dzīvo viņa radinieki vai izpildīs mirušā pēdējo gribu.


Lai uzzināt vairāk par repatriācijas pakalpojumu un nogādāt mirušo dzimtenē, zvaniet mums 24/7: +371 20 70 70 20


Miruša cilvēka transportēšana dzimtenē (repatriācija)

Vispirms ir nepieciešams sagatavot miršanas apliecību tajā valstī, kur notika nelaime. Tikai ar šo dokumentu Jums varēs izsniegt atļauju transportēt ķermeni uz citu valsts.

Transportējot mirušo no dažām valstīm uz Latviju, būs nepieciešams notariāli apliecināts miršanas apliecības tulkojums. Mēs veiksim visu dokumentu sagatavošanu īsākajā laikā un atrisināsim visus jautājumus par transportēšanu.

Mūsu rīcībā ir speciāls sertificēts transports, kas ļaus mums nodrošināt repatriācijas pakalpojumus un pārvadāt mirušos atbilstoši Pasaulē noteiktiem standartiem.

Mums ir liela pieredze mirušo repatriācijā, ja vēlaties transportēt mirušo dzimtenē, mēs palīdzēsim to darīt pēc iespējas īsākā laikā.

Sazinieties, lai saņemtu steidzamu palīdzību

Ja Jums ir jautājumi par apbedīšanas biroja darbu, apbedīšanas pakalpojumiem vai apbedīšanas piederumiem, sazinieties ar mums, mēs operatīvi sniegsim Jums konsultāciju!

Apkalpošanas teritorija Rīgā un Jūrmalā: Babīte, Piņķi, Spilve, Dreiliņi, Rumbula, Upeslejas, Berģi, Bukulti, Garkalne, Langstiņi, Priedkalne, Suži, Upesciems, Carnikava, Mežciems, Baldone, Avoti, Baloži, Ķekava, Daugmale, Jaunolaine, Jaunmārupe, Mārupe, Saurieši, Pļavnieki, Imanta, Purvciems, Ķengarags, Katlakalns, Atgāzene, Āgenskalns, Beberbeķi, Bieriņi, Bišumuiža, Bolderāja, Brasa, Brekši, Buļļi, Centrs, Čiekurkalns, Daugavgrīva, Dārzciems, Dārziņi, Dzirciems, Grīziņkalns, Iļģuciems, Jaunciems, Jugla, Kleisti, Kundziņsala, Ķīpsala, Mangaļsala, Maskavas forštate, Mežaparks, Mīlgrāvis, Mūkupurvs, Pētersala-Andrejsala, Pleskodāle, Rītabuļļi, Salas, Sarkandaugava, Skanste, Šampēteris, Šķirotava, Teika, Torņakalns, Trīsciems, Vecāķi, Vecdaugava, Vecmilgrāvis, Vecpilsēta, Voleri, Zasulauks, Ziepniekkalns, Zolitūde, Plakanciems, Rāmava, Valdlauči, Sēja, Ropaži, Sala, Mucenieki, Lucavsala, Zaķusala, Spikeri.