Bēru organizēšana

Bēru organizēšana, bēru ceremonijas rīkošana

Katrā ģimenē agri vai vēlu pienāk brīdis, kad tā ir spiesta atvadīties no tuva cilvēka, bet ne visi zina, kā to pareizi izdarīt. Un pavisam grūti varētu būt skaidri domāt un iegūt informāciju šādā grūtā brīdī. Mēs sniedzam pilnu pakalpojumu spektru bēru organizēšanā un kremēšanā.


Kā organizēt bēres

Bēru organizēšanai jāiegādājas zārks un citi rituālie piederumi, jāparūpējas par apbedīšanas vietu un laiku, jārisina jautājums par mirušā transportēšanu, jāsagatavo kapavieta, jāorganizē aizgājēja apstāvēšana un piemiņas mielasts. Tam visam jātērē laiks un bieži radinieki sēru brīdī ar to nespēj nodarboties, tāpēc palīdzību sniegs mūsu aģenti. Mūsu darbinieki var aizbraukt pie jums uz mājām, uzklausīt visas vēlmes un piedāvāt pakalpojumu kompleksu jūsu budžeta ietvaros.


Mēs palīdzēsim organizēt bēres un atbrīvosim Jūs no papildus grūtībām

Mums ir liela pieredze bēru un kremēšanas ceremoniju organizēšanā. Mūsu rīcībā ir kontakti ar kapsētām, krematorijām un kafejnīcām, kas rīko bēru mielastus. Mēs piedāvājam transportu aizgājēja aizvešanai līdz apbedīšanas vietai, kā arī nepieciešamības gadījumā nodrošināsim aizgājēja draugu un tuvinieku nogādāšanu uz kapiem un piemiņas mielastu.


Lai bēru organizēšana noritētu tieši tā kā iedomājāties, zvaniet mūsu aģentam uz tālruņa numuru +371 20 70 70 20 un saņemiet bezmaksas konsultāciju visu diennakti.

Mēs Jums varam piedāvāt savu palīdzību bēru organizēšanā, kā arī visu rituālo pakalpojumu spektru augstā līmenī:

 1. Mūsu aģenta vizīte mājās
 2. Bezmaksas konsultācija par jebkuriem jautājumiem.
 3. Mirušā pārvešana uz morgu
 4. Visu nepieciešamo dokumentu sagatavošana un noformēšana
 5. Laika un datuma saskaņošana ar kapsētas administrāciju
 6. Sanitāra pakalpojumi (higiēniskās procedūras, grims, apģērbšana)
 7. Kapa vietas sagatavošana, kapa rakšana
 8. Zārka nesēju brigādes pakalpojumi
 9. Mirušā ķermeņa transports
 10. Bēru ceremonijas organizācija (apstāvēšana, bēru vadītājs, muzikālais pavadījums)
 11. Rituālo piederumu iegāde (zārks, apģērbs, sega, spilvens, vainagi, lentas, krusti ...)

Sazinieties, lai saņemtu steidzamu palīdzību

Ja Jums ir jautājumi par apbedīšanas biroja darbu, apbedīšanas pakalpojumiem vai apbedīšanas piederumiem, sazinieties ar mums, mēs operatīvi sniegsim Jums konsultāciju!

Apkalpošanas teritorija Rīgā un Jūrmalā: Babīte, Piņķi, Spilve, Dreiliņi, Rumbula, Upeslejas, Berģi, Bukulti, Garkalne, Langstiņi, Priedkalne, Suži, Upesciems, Carnikava, Mežciems, Baldone, Avoti, Baloži, Ķekava, Daugmale, Jaunolaine, Jaunmārupe, Mārupe, Saurieši, Pļavnieki, Imanta, Purvciems, Ķengarags, Katlakalns, Atgāzene, Āgenskalns, Beberbeķi, Bieriņi, Bišumuiža, Bolderāja, Brasa, Brekši, Buļļi, Centrs, Čiekurkalns, Daugavgrīva, Dārzciems, Dārziņi, Dzirciems, Grīziņkalns, Iļģuciems, Jaunciems, Jugla, Kleisti, Kundziņsala, Ķīpsala, Mangaļsala, Maskavas forštate, Mežaparks, Mīlgrāvis, Mūkupurvs, Pētersala-Andrejsala, Pleskodāle, Rītabuļļi, Salas, Sarkandaugava, Skanste, Šampēteris, Šķirotava, Teika, Torņakalns, Trīsciems, Vecāķi, Vecdaugava, Vecmilgrāvis, Vecpilsēta, Voleri, Zasulauks, Ziepniekkalns, Zolitūde, Plakanciems, Rāmava, Valdlauči, Sēja, Ropaži, Sala, Mucenieki, Lucavsala, Zaķusala, Spikeri.