Morga pakalpojumiViens no apbedīšanas posmiem ir mirušās personas uzglabāšana morgā. Apbedīšanas nams "Obelisk" nodrošina pilnu morga pakalpojumu klāstu par pieņemamām cenām. Mēs sniedzam privāta sertificēta morga pakalpojumus, kā arī sadarbojamies ar pilsētas (slimnīcas) morgiem.


Lai uzzināt vairāk par morga pakalpojumiem, zvaniet mums 24/7: +371 20 70 70 20


Mirušā sagatavošana atvadu ceremonijai notiek morgā.

Tieši šeit notiek kosmētiskā apstrāde, kā arī ķermeņa sanitārā sagatavošana atvadu ceremonijai.

  1. Mirušā sanitāri higiēniskā sagatavošana un apģērbšana;
  2. Kosmētiskā sagatavošana (grims);
  3. Iebalzamēšana.

Morgs ne tikai nodrošina mirušā ķermeņa saglabāšanu līdz bērēm. Šeit tiek veikta autopsija, sanitāri-higiēniskā sagatavošana, mazgāšana, ģērbšana, ievietošana zārkā. Jūs varat izmantot arī kosmētiskos pakalpojumus, kas ļauj jums pienācīgi pavadīt mirušo pēdējā ceļā. Pēc mirušā radinieku lūguma ir iespējama ķermeņa balzamēšana.

Mēs sniedzam palīdzību oficiālo dokumentu noformēšanai, kas nepieciešami apbedīšanai, miršanas apliecības saņemšanai un materiālās palīdzības saņemšanai apbedīšanai, organizējam mirušā transportēšanu uz morgu un kapsētu.


Morga pakalpojumi Rīgā

Ja jūs vērsīsieties pēc palīdzības apbedīšanas namā "Obelisk", mēs mirušo jau tajā pašā dienā nogādāsim morgā Rīgā, nodrošināsim atbilstošus uzglabāšanas apstākļus un pilnīgu sagatavošanu apbedīšanas procesam. Jūs varat nodot drēbes mirušajam un lietas, kas ir jāievieto zārkā vai arī pasūtīt mirušajam apģērbu pie mums.

Sazinieties, lai saņemtu steidzamu palīdzību

Ja Jums ir jautājumi par apbedīšanas biroja darbu, apbedīšanas pakalpojumiem vai apbedīšanas piederumiem, sazinieties ar mums, mēs operatīvi sniegsim Jums konsultāciju!

Apkalpošanas teritorija Rīgā un Jūrmalā: Babīte, Piņķi, Spilve, Dreiliņi, Rumbula, Upeslejas, Berģi, Bukulti, Garkalne, Langstiņi, Priedkalne, Suži, Upesciems, Carnikava, Mežciems, Baldone, Avoti, Baloži, Ķekava, Daugmale, Jaunolaine, Jaunmārupe, Mārupe, Saurieši, Pļavnieki, Imanta, Purvciems, Ķengarags, Katlakalns, Atgāzene, Āgenskalns, Beberbeķi, Bieriņi, Bišumuiža, Bolderāja, Brasa, Brekši, Buļļi, Centrs, Čiekurkalns, Daugavgrīva, Dārzciems, Dārziņi, Dzirciems, Grīziņkalns, Iļģuciems, Jaunciems, Jugla, Kleisti, Kundziņsala, Ķīpsala, Mangaļsala, Maskavas forštate, Mežaparks, Mīlgrāvis, Mūkupurvs, Pētersala-Andrejsala, Pleskodāle, Rītabuļļi, Salas, Sarkandaugava, Skanste, Šampēteris, Šķirotava, Teika, Torņakalns, Trīsciems, Vecāķi, Vecdaugava, Vecmilgrāvis, Vecpilsēta, Voleri, Zasulauks, Ziepniekkalns, Zolitūde, Plakanciems, Rāmava, Valdlauči, Sēja, Ropaži, Sala, Mucenieki, Lucavsala, Zaķusala, Spikeri.