Kapu labiekārtošana un uzkopšana

Kapa vietas uzkopšana un labiekārtošana

Apbedīšanas vietas labiekārtošana – tā ir cieņas izrādīšana mirušajam. Kapu piemineklis vai memoriālais komplekss ļaus iemūžināt atmiņas par mirušo personu. Apbedīšanas birojs "Obelisk" piedāvā granīta un marmora pieminekļus, akmens izstrādājumus labiekārtošanai, kā arī sniedz pakalpojumus kapu uzkopšanai.


Kapa vietas labiekārtošana

Granīta vai marmora pieminekļi ir ilgmūžīgi, izturīgi pret visiem laika apstākļiem un neprasa īpašu aprūpi. Šādi pieminekļi gadu desmitiem saglabā savu sākotnējo izskatu. Mums ir plaša kapu pieminekļu izvēle, kā arī mēs varam izgatavot pieminekli pēc pasūtījuma.

Apbedījuma vietas labiekārtošanai un memoriālo kompleksu izveidei izmanto apmales, nožogojumus, soliņus, vāzes un citus dekoratīvus elementus. Pie mums jūs varat pasūtīt jebkādus akmens izstrādājumus.


Kapa vietas sakopšana

Ja jums nav iespējas apkopt jūsu radinieka kapu, mēs uzņemsimies šīs rūpes. Jūs saņemsiet foto atskaites par veikto darbu ar fotografēšanas datumu un laiku. Jūs varat būt pārliecināti, ka mēs izpildīsim savus pienākumus, organizēsim regulāru kapa vietas uzkopšanu un darīsim visu, lai nodrošinātu, ka jūsu tuvinieka kapa vieta būtu kārtīga un sakopta.

Sazinieties, lai saņemtu steidzamu palīdzību

Ja Jums ir jautājumi par apbedīšanas biroja darbu, apbedīšanas pakalpojumiem vai apbedīšanas piederumiem, sazinieties ar mums, mēs operatīvi sniegsim Jums konsultāciju!

Apkalpošanas teritorija Rīgā un Jūrmalā: Babīte, Piņķi, Spilve, Dreiliņi, Rumbula, Upeslejas, Berģi, Bukulti, Garkalne, Langstiņi, Priedkalne, Suži, Upesciems, Carnikava, Mežciems, Baldone, Avoti, Baloži, Ķekava, Daugmale, Jaunolaine, Jaunmārupe, Mārupe, Saurieši, Pļavnieki, Imanta, Purvciems, Ķengarags, Katlakalns, Atgāzene, Āgenskalns, Beberbeķi, Bieriņi, Bišumuiža, Bolderāja, Brasa, Brekši, Buļļi, Centrs, Čiekurkalns, Daugavgrīva, Dārzciems, Dārziņi, Dzirciems, Grīziņkalns, Iļģuciems, Jaunciems, Jugla, Kleisti, Kundziņsala, Ķīpsala, Mangaļsala, Maskavas forštate, Mežaparks, Mīlgrāvis, Mūkupurvs, Pētersala-Andrejsala, Pleskodāle, Rītabuļļi, Salas, Sarkandaugava, Skanste, Šampēteris, Šķirotava, Teika, Torņakalns, Trīsciems, Vecāķi, Vecdaugava, Vecmilgrāvis, Vecpilsēta, Voleri, Zasulauks, Ziepniekkalns, Zolitūde, Plakanciems, Rāmava, Valdlauči, Sēja, Ropaži, Sala, Mucenieki, Lucavsala, Zaķusala, Spikeri.